Turniej Mikołajkowy [04.12.2014]

W dniu 04.12.2014 w świetlicy szkolnej odbył się Turniej Mikołajkowy. Była to zabawa dla grup świetlicowych przeprowadzona w formie konkurencji zręcznościowych i szybkościowych w sali gimnastycznej. Wszystkie zabawy nawiązywały do tematu tzw. mikołajek. Uczniowie konkurowali między sobą w: zaprzęgu Mikołaja (wyścigi rzędów), budowaniu komina (wieży z klocków), przechodzeniu przez komin (przekładaniu szarfy wzdłuż tułowia), pakowaniu prezentów (składaniu kartonowych pudełek i owijaniu je w papier ozdobny), skokach w worku oraz rysowaniu twarzy Mikołaja na balonie.

Podczas zabawy uczniowie mogli liczyć na wsparcie i doping swoich nauczycieli, którzy czuwali również nad bezpieczeństwem. Wszyscy uczestnicy zabawy zostali nagrodzeni słodką niespodzianką.

Edyta Pichurko