Trójka znowu w akcji Sprzątanie Świata

Uczniowie naszej szkoły przystąpili do akcji SPRZĄTANIE ŚWIATA pod patronatem Burmistrza miasta Kłodzko, przy ogromnym wsparciu organizacyjnym Wydziału Inżynierii Miejskiej i Ochrony Środowiska UM w Kłodzku oraz we współpracy z Fundacją Nasza Ziemia. W szkolnej edycji akcji wzięli udział uczniowie klasy 5a pod opieką pani Marty Krukiewicz, klasy 5b pod czujnym okiem pani Izabeli Błońskiej. Klasy 5c i 5 d penetrowały teren pod opieką pani Roksany Rataj i Agaty Zdeb. Zadaniem uczniów było posprzątanie określonego fragmentu Kłodzka, w bliższej lub dalszej okolicy szkoły. Niestety kolejny raz okazało się, że mieli co wrzucić do worków na śmieci. Apelujemy do mieszkańców i gości naszego pięknego miasteczka o NIEŚMIECENIE oraz szanowanie porządku i środowiska przyrodniczego w naszej okolicy (i nie tylko). Raporty przygotowane przez uczniów zostaną przesłane w formie sprawozdania do Fundacji Nasza Ziemia oraz Wydziału Inżynierii Miejskiej i Ochrony Środowiska UM w Kłodzku.

Podziękowania dla wszystkich uczestników akcji, opiekunów oraz osób i instytucji wspierających ten wysiłek uczniów.