SZLACHETNA PACZKA w SP3 XII.2020

Szlachetna Paczka 2020 stała się faktem. "Trójka" przygotowuje ją z zaprzyjaźnionymi szkołami i darczyńcami. Zapraszamy do wspólnego niesienia pomocy. Rodzina, którą wybraliśmy potrzebuje trwałej żywności (w puszkach, słoikach itp), artykułów chemicznych, koca, kołdry, poduszek, kuchenki gazowej oraz materiałów budowlanych do odnowienia mieszkania. Aby zaspokoić niektóre z tych potrzeb, niezbędne będą środki finansowe, o które bardzo Państwa prosimy. Wpłat będzie można dokonywać na podany w prywatnej wiadomości numer konta, wpisując w tytule "Szlachetna Paczka". Dary można przynosić do sekretariatu Szkoły Podstawowej Nr 3 od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 14:00, a dodatkowo w czwartek 26 listopada oraz w piątek 27 listopada, w godzinach popołudniowych od 16:00 - 18:00.

O POTRZEBUJĄCYCH