Szkolny Turniej SUMMONER WARS Edycja VII 2018-2019 [23.01.2019]

Kolejna edycja za nami, bitwa o pokój na ziemiach ITHARII zakończyła się ponownym objęciem prymu przez siły Upadłych Feniksów i księcia Eliena Nieśmiertelnego, którego do glorii ponownie poprowadził niezrównywany Michał Antonów utrzymując tytuł po raz kolejny! BRAWO! JA osobiście skłaniam się już ku zmierzchowi turnieju, którego tym razem nie wsparła firma Factory of Ideas [z powodu zamknięcia wydawania tytułu, a szkoda - w czym musiałem radzić sobie sam], jedynie niestrudzona Agatka Brożyna - nasza tajna benefaktorka, której wdzięczny jestem niezmiernie, pozwoliła nam cieszyć się wspaniałymi dyplomami oraz plakatami na tę edycję - DZIĘKUJĘ AGATKO! Wszystkim przybyłym i tym, którzy nie mogli [Jonatan Jantarski - życzę szybkiego powrotu do zdrowia!], Mateusz "BUSHIDO" Buszmicz oraz Alek "DIAMOND" Mąkowski...Was brakowało chłopaki dziś z nami. Natomiast pokłony niskie dla tych co walkę podjęli i stawili czoła wyzwaniu, mimo tego, że czasami było bardzo ciężko na planszy, yhm, przepraszam, na polu boju, Wam to - GLORIA VICTIS! Dwóm Piotrusiom, Jakubowi, Natanowi, Oskarowi, Bartusiowi, Dominikowi, naszym absolwenciakom Miłkowi, Pawełkowi i Michałkowi oraz dzielnemu bywalcowi planszowych salonów Michałowi Popielowi - WIELKIE DZIĘKI za ponowny udział w tej zimowej edycji, nie ukrywam, że już czekam na letnią, oby dowiozło entuzjazmem i frekwencją. Do zobaczenia się w ITHARII!