Szkolny Turniej SUMMONER WARS Edycja II 2015-2016 [13.06.2016]

Po raz kolejny tajemniczy benefaktor pani Agata Fitas oraz wydawnictwo CUBE-Factory of Ideas sprawili, że za drzwiami czytelni szkolnej doszło do ponownego pojedynku o tytuł Obrońcy Itharii.Tym razem do starcia stanęły Krasnoludy Gildii, Upadłe Feniksy, Tundrowe Orki, Elfy Dżungli oraz Władcy Umysłów. Gdy opadły kurz i dym spalonej ziemi, na przeciwko siebie w finale stanęli twarzą w twarz Michał Antonów dowodzący Krasnoludami Gildii, które przywoływał na jego rozkazy Oldin oraz Bazyli "Bazyliszek" Niesłuchowski ze swymi podstępnymi Władcami Umysłów, którymi kierował tajemniczy Takullu. Ostatecznie laury zwycięstwa ugrał Bazyli, sprytnie wykorzystując Zwodzących w każdym starciu, dając się swym oponentom we znaki...dość boleśnie, nie było przebacz.

Każdy uczestnik turnieju otrzymał pamiątkowy dyplom za udział, smycz na klucze, promocyjne karty oraz zakładki, zaś Honorowy Obrońca Itharii dodatkowo talię Elfów Dżungli - drugiej fali. GRATULACJE DLA BAZYLISZKA!!!

WSZYSTKIM, którzy stawili się do turnieju oraz naszym dobrodziejom POTĘŻNIE DZIĘKUJĘ!