Świetlica z książkami

W tym roku szkolnym priorytetem jest rozpowszechnianie czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży oraz rozwijanie ich kompetencji czytelniczych. Właśnie dlatego uczniowie ze świetlicy wraz ze swoimi wychowawcami p. Joanną Komarnicką i p. Danutą Żak wybrali się do Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Marii Dąbrowskiej w Kłodzku.

Uczniom został przedstawiony księgozbiór i  zasady korzystania z biblioteki. Ciekawi uczniowie mogli zadawać pytania i przeglądać prezentowane przez Panią bibliotekarkę książki  a także wypowiedzieć się na temat tych, które lubią najbardziej.

Zadowoleni uczniowie serdecznie podziękowali i zapowiedzieli, że chętnie będą odwiedzać bibliotekę z rodzeństwem i rodzicami.