SUKCESY SZCZYPIORNISTEK I SZCZYPIORNISTÓW NASZEJ “TRÓJKI”

Dnia 02-02-2012 r. reprezentacja dziewcząt Naszej szkoły brała udział w Mistrzostwach Powiatu Kłodzkiego w mini piłce ręcznej. Dziewczęta z Trójki w meczu o wejście do finału przegrały z SP z Wojborza 8:13. W drugim spotkaniu Nasza szkoła szybko wyszła na prowadzenie, którego nie oddała do końca meczu i ostatecznie pokonała rywala 9:4. Dzięki zwycięstwu nad SP ze Ścinawki Śr. nasze Panie stanęły na najniższym stopniu podium.
Cztery dni później w Mistrzostwach Powiatu Kłodzkiego w mini piłce ręcznej wystąpiła nasza męska reprezentacja. Trójka pokonała w meczu półfinałowym uczniów ze SP z Wojborza 8:7. W finale chłopcy zmierzyli się z SP nr 2 z Bystrzycy Kł. Mecz był bardzo wyrównany ale nasi chłopcy zachowali więcej spokoju w końcówce meczu i odnieśli zwycięstwo nad uczniami z Bystrzycy 19:18. Zajęcie I miejsca w Mistrzostwach Powiatu Kłodzkiego dało awans naszym Panom do kolejnego etapu rozgrywek.
Opiekę nad zespołem dziewcząt sprawowała p. Marta Szymańska, nad zespołem chłopców p. Kazimierz Kachel.
M.Sz.