STYPENDIA LEONARDO 2023 dla NAJZDOLNIEJSZYCH UCZNIÓW

W Centrum Aktywności Lokalnej wręczono doroczne stypendia Burmistrza Michała Piszko, Leonardo. Dyplomy w jego imieniu wybitnym uczniom wręczył wiceburmistrz Sebastian Nowak, nauczyciele i rodzice laureatów otrzymali listy gratulacyjne. W czasie uroczystości w programie wokalnym wystąpili: Filip Cul, Aleksandra Kucab, Amelia Paraszczak i Aleksandra Trójniak, wszyscy z SP nr 3 w Kłodzku. Opieka artystyczna Marek Morawski.

Laureatami stypendiów Leonardo 2023:

STYPENDIA SPORTOWE  – dyplomy dla ucznia, listy gratulacyjne dla rodziców i trenerów:

Piłka nożna: Uczniowie powołani do Reprezentacji U-12 Polish Soccer Skills w sezonie 2022/2023: Paweł Chojnacki, Maciej Wojtowicz.

Trenerzy: Maciej Barnaś, Sławomir Wojtowicz.

Pływanie: Amelia Bidowaniec,  uczennica Szkoły Podstawowej nr 3.

Złote, srebrne i brązowe medale w międzynarodowych i ogólnopolskich turniejach pływackich. Trener Henryk Szydłowski.

GRATULUJEMY NASZYM "TRÓJKOWYM" ZDOBYWCOM NAGRODY LEONARDO - BRAWO WAM!!!