Moja Mała Ojczyzna - finał VI konkursu plastycznego [26.05.2011]

W dniu 26.05. 2011 odbył się VI finał międzyszkolnego konkursu plastycznego dla świetlic pt. „ Moja Mała Ojczyzna”, organizowanego przez Edytę Pichurko. W tym roku konkurs przebiegał pod hasłem „Kościoły i obiekty sakralne w Kotlinie Kłodzkiej”. I choć adresowany jest do uczniów z klas I-III, to dzieci poradziły sobie z tym, z pozoru trudnym, tematem. Napłynęły zgłoszenia z Miejskiego Zespołu Szkół oraz Zespołu Szkół Integracyjnych. Wszystkie prace były interesujące, przedstawiały malownicze budowle i wykonane zostały różnorodnymi technikami. Po naradach przyznano następujący werdykt: wyróżnienie dla J. Jasińskiej, K. Rusiniak i E. Herby z Zespołu Szkół Integracyjnych oraz dla T. Graczyka ze Szkoły Podstawowej nr 3; III miejsce dla E. Dobrzyckiej także ze Szkoły Podstawowej nr 3, II miejsce dla K. Lechocińskiej z Miejskiego Zespołu Szkół i miejsce I dla W. Wejcht ze Szkoły Podstawowej nr 3. Upominki i dyplomy wręczała dzieciom wicedyrektor SP3 pani mgr Marzena Dworczak. Wszyscy reprezentanci szkół otrzymali dyplomy i atrakcyjne nagrody rzeczowe, których fundatorami było Kłodzkie Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji oraz dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 3 w Kłodzku.