Konkurs plastyczny “Bezpieczna droga do szkoły “ rozstrzygnięty !

Wrześniowe zajęcia profilaktyczne z udziałem Policji w naszej szkole, wzbudziły duże zainteresowanie uczniów pracą policjantów. W porozumieniu z funkcjonariuszami z Wydziału ds. Nieletnich pedagog szkolny Anna Kowalska ogłosiła konkurs plastyczny dla klas młodszych o tematyce związanej z bezpieczeństwem na drodze oraz pracą policjantów. Zebrano ponad sto prac, które wykonane były dowolną techniką, najczęściej malowane były farbami. Prace zostały przekazane do Komendy Powiatowej Policji, a tam nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu. Wśród tak wielu interesujących prac trudno było wybrać tylko trzy pierwsze miejsca. Postanowiono wyróżnić i nagrodzić siedem najciekawszych prac, których autorami są:
1.Ewa Dobrzycka – kl. II a.
2.Eliza Jakubiec – kl. III b.
3.Aleksandra Krzak – kl. II a.
4.Oliwier Kwiatkowski – kl. III d.
5.Jakub Ryczyński – kl. III b.
6.Blanka Śledź – kl. III d.
7.Natalia Wieczorek – kl. III d.
W dniu 7 października br. uczniowie pod opieką pedagoga udali się do siedziby Policji, gdzie w świetlicy odbyło się wręczenie nagród i dyplomów. Dzieci z dużą ciekawością oglądały miejsce pracy policjantów. Było to dla nich wielkie przeżycie i nowe doświadczenie. Atmosfera była miła, na stole znalazły się także słodycze, a moment wręczenia nagród upamiętniliśmy na zdjęciach. Zabrakło jednego ucznia Jakuba, który z powodu niedyspozycji, nie mógł uczestniczyć w tak ważnym wydarzeniu. Kubie życzymy szybkiego powrotu do zdrowia, a wszystkim uzdolnionym laureatom składamy gratulacje i życzenia dalszych sukcesów.
Opracowała: Anna Kowalska