Konkurs "EUROPA 2050" - ROZSTRZYGNIĘCIE

Jaka jest przyszłość Europy? Uczniowie naszej szkoły podzielili się swoją wizją Unii Europejskiej w 2050 r.! Przedstawicielstwo Regionalne Komisji Europejskiej we Wrocławiu zaprosiło uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych z całej Polski do udziału w konkursie "Europa 2050". Nasi uczniowie motywowani przez nauczycieli Katarzynę Hradzką, Dorotę Węgrzyn oraz Marka Morawskiego, wzięli w nim udział. Znamy już wyniki!
- I miejsce (praca audiowizualna) zajął Filip Cul z klasy IV A za wykonanie własnej piosenki "Inny będzie świat za 30 lat";
- III miejsce (praca audiowizualna) zajęła Zuzanna Gargała z klasy VI B za piosenkę "Sen 2050";
- III miejsce (praca pisemna) zajęła Maja Baczyńska z klasy VI B za felieton "Europa 2050 - co nas czeka?"
GRATULUJEMY!!!

FILIP CUL - "Inny będzie świat za 30 lat"