KONKURS "CHOINECZKA"

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Kłodzku corocznie organizuje konkurs na okoliczność Świąt Bożego Narodzenia. Jest to konkurs, w którym można wykazać się swoim talentem plastyczno-technicznym i pomysłowością. Daje on możliwość wykonania prac w różnych kategoriach, np. ozdoba świąteczna (bombki, zawieszki), stroik, szopka. Chętnie bierzemy udział w konkursach bibliotecznych, ponieważ uczniowie mają możliwość wykonania nawet kilku prac i zawsze otrzymują książkowe upominki. Ponadto pracownicy biblioteki tworzą miłą atmosferę w dniu ogłoszenia wyników. W tym roku rozstrzygnięcie konkursu odbyło się 13.12.2013. Naszym sukcesem jest II miejsce dla Dominiki Zacharow w kategorii "szopka" i wyróżnienia dla Marii Kłódkowskiej i Emilii Paszkowskiej. Uwieńczeniem spotkania w bibliotece było przystrajanie choinki w ozdoby wykonane na konkurs.
Edyta Pichurko