Konkurs "Bezpieczna Droga Dziecka do Szkoły" 15.10.2010

W dniu 15.10.2010 roku w naszej świetlicy odbył się drużynowy konkurs „Bezpieczna Droga Dziecka do Szkoły” przygotowany przez panią mgr Dorotę Piontek – Sokołowską we współpracy z panią mgr Danutą Żak. Zmagania nadzorowało jury w składzie: pani wicedyrektor mgr Marzena Dworczak oraz pani mgr Marta Kurkiewicz. Turniej odbywa się corocznie i ma na celu rozpowszechnianie wiedzy dotyczącej znajomości zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym i pieszym. Dzieci zostały podzielone na sześć drużyn: „Pioruny”, „Demony”, „Trzeciaki”, „Orły”, „Kozaki” i „Sokoły”. Dodatkową atrakcją podczas rywalizacji drużyn były tablice informacyjne ostrzegające o różnych niebezpieczeństwach, które prezentowała publiczność. Sponsorem nagród był pan Mirosław Starzak właściciel drukarni „Perfekta”.
Przygotowała mgr Dorota Piontek - Sokołowska

Wszystkie Drużyny