Klub Miłośników Gier Planszowych

W tym roku w Czytelni co tydzień w środę i w czwartek po godzinie 14:25 odbywają się spotkania Szkolnego Klubu Miłośników Gier Planszowych. Nie wszystkim wiadomo ale gry planszowe karciane rozwijają umiejętność logicznego myślenia, planowania, strategii oraz zdrowej rywalizacji. Klub na chwilę obecną dysponuje grami: Scrabble Original i Scrabble Travel, Dzieci z Carcassonne, Super Farmer, Hanabi, Kto kogo?, Pędzące Żółwie, Bumerang, Pingwiny w Akcji, Chińczyk, Młody Hydrolog, pospolite a jednak nadal popularne Bierki oraz Quiz Geograficzny EUROPA. Od czasu do czasu na stół trafiają Slavika, Uga Buga, Palce w pralce, List Miłosny, Jungle Speed czy Potwory w Tokio, Summoner Wars czy Dixit z prywatnej kolekcji. Klub bierze też udział w ogólnopolskim programie "Scrabble w Szkole". Klub mistrzów zabawy słowem oraz wszystkich uczniów, którzy lubią spędzać wolny czas przy różnego rodzaju rozgrywkach karcianych lub planszowych serdecznie zaprasza.

Pierwsze spotkania już za nami: