Jarmark Adwentowy [20.12.2010]

W przedświąteczny poniedziałek uczniowie ze świetlicy szkolnej wzięli udział w Jarmarku Adwentowym organizowanym przez Kłodzkie Centrum Kultury Sportu i Rekreacji. Przed wyjściem na miejski rynek, zaprezentowaliśmy efekty naszej dwumiesięcznej pracy pani dyrektor Dorocie Ręczkowskiej i pani wicedyrektor Marzenie Dworczak. Nasz asortyment był zróżnicowany. Pod kierunkiem Iwony Koźmic i Edyty Pichurko uczniowie zdołali wykonać: atrakcyjne szopki z materiałów naturalnych, choinki z szyszek, ozdoby wiszące (aniołki, stroiki), świeczniki i kartki świąteczne. Od godziny 15.00 byliśmy już na rynku. Dzieci wykazały się ogromnym zaangażowaniem i śmiałością. Nasze wyroby cieszyły się powodzeniem wśród klientów. Jednym z nich była nawet nasza pani dyrektor. Zarobione pieniądze będą stanowiły dofinansowanie do wycieczki autokarowej, która odbędzie się w okresie wiosennym.