Gala Małych Mistrzów SP Nr3 w roku szkolnym 2010/2011

16 czerwca 2011r. odbyła się w naszej szkole IV Gala Małych Mistrzów SP Nr3. Wszyscy uczniowie z klas I, II i III spotkali się w sali konferencyjnej, w budynku B. Gala rozpoczęła się częścią oficjalną prowadzoną przez przewodniczącą Małego Samorządu. Pani dyrektor mgr Dorota Ręczkowska skierowała kilka słów do uczniów, nauczycieli i pozostałych gości. Następnie odbyła się uroczysta prezentacja laureatów różnorodnych konkursów szkolnych oraz międzyszkolnych, ogólnopolskich i międzynarodowych, w których wymienione osoby reprezentowały naszą szkołę w bieżącym roku szkolnym. Były to konkursy recytatorskie, ortograficzno – gramatyczne, czytania ze zrozumieniem, wiedzy o lekturach, matematyczne, wiedzy przyrodniczo – społecznej, plastyczne, wokalne, omnibusy i turnieje sportowe.
Laureaci, czyli MISTRZOWIE przedstawieni zostali w trzech kategoriach:
I. nauka: *edukacja polonistyczna
*edukacja matematyczna
*edukacja przyrodniczo – społeczna
*język angielski
II. sztuka *edukacja plastyczno - techniczna
*edukacja muzyczna
III. sport *gry drużynowe
Za zajęcie I, II, III miejsca w danym konkursie uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe. Pani dyrektor osobiście wręczyła każdemu z nich Dyplom Małego Mistrza SP Nr3 za rok szkolny 2010/2011. Poszczególne prezentacje Mistrzów przeplatane były występami artystycznymi najmłodszych aktorów, wokalistów i tancerzy. Łącznie 124 osoby zostały ogłoszone Małym Mistrzem SP Nr3 w roku szkolnym 2010/2011.
Mali Mistrzowie SP Nr3 w Kłodzku w roku szkolnym 2010/2011 to laureaci różnorodnych konkursów: szkolnych i międzyszkolnych, ogólnopolskich –,,Stypendiada Wczesnoszkolna”, międzynarodowych - ,,Kangurek” i ,,Kangur”.
GALERIA ZDJĘĆ TUTAJ:
http://sp3.klodzko.pl/gala-malego-mistrza-sp-3-2010-2011,218.html
Script logo