Dni Otwarte Szkoły Podstawowej nr 3 „Jesień w szkole wita przedszkole”

W dniach 31.10.2014 r. i 14.11.2014 r. w naszej szkole zrobiło się szczególnie gwarno i kolorowo. Na zaproszenie Dyrekcji odpowiedziały kłodzkie Przedszkola :
Przybyłych gości przywitał p. Dyrektor Ryszard Ryll. Następnie dzieci  5 i 6-letnie oglądały przedstawienie teatralne pt. „ Jesień w szkole wita przedszkole” przygotowane przez uczniów klasy III b pod kierunkiem Pani Urszuli Gospodarskiej – Mycak. Po teatrzyku przedszkolaki miały możliwość uczestniczenia w zajęciach plastycznych prowadzonych przez nauczycieli klas II i III. Maluchy, pod opieką szkolnych kolegów i koleżanek, wykonały z suchych liści wspaniałe „jesienne stworki”. Duży Samorząd Uczniowski przygotował upominki dla przedszkolaków - gipsowe figurki.

Nie mogło się również obejść bez zwiedzania szkoły. Przyszli uczniowie z ciekawością oglądali naszą pięknie wyposażoną salę gimnastyczną, stołówkę, szatnie, świetlice szkolne.
Maluchy były wyraźnie zadowolone z tej wizyty, a na pytanie- Czy chcą się już uczyć w szkole?- odpowiadały chórem – TAAAAAK! Czekamy więc i zapraszamy również rodziców na Dzień Otwarty Szkoły, który odbędzie się 11.02.2014 r. o godz. 17.00 .

ABS