Bliskie spotkania III stopnia w Bibliotece czyli pasowanie "pierwszaków" na czytelnika

W dniach 08 - 09.02.2012 w szkolnej bibliotece niebywały nastrój i atmosfera, to nasze kochane pierwszaki przybyły na swoje pasowanie, od tego dnia zostaną pełnoprawnymi użytkownikami szkolnej biblioteki, wkroczą w magiczny świat książki. W powietrzu atmosfera jakby zagęszczona, podniecenie i emocje sięgają zenitu...został bowiem przekroczony próg świata książki. Ceremonię uświetniły występy starszaków, przemówienia pani dyrektor mgr Doroty Ręczkowskiej oraz pani wicedyrektor mgr Małgorzaty Delegacz - Pawłów, uczniowie obejrzeli krótką formę teatralną wprowadzającą w świat baśni Jana Christiana Andersena. Było wiele atrakcji, poza samym pasowaniem dzieci zostały zapoznane przez nauczycieli bibliotekarzy z regulaminem biblioteki i zasadami działania czytelni szkolnej, wypożyczyły swoje pierwsze książeczki, odczytały prośby Królowej Książki. Mamy nadzieję, że teraz często będą odwiedzały szkolną bibliotekę.