Aktualności z życia naszej szkoły

• SP3 mierzy się ze smogiem

Nasza szkoła wzięła udział w konkursie pod hasłem „Mierzymy się ze smogiem!" organizowanym w ramach Edukacyjnej Sieci Antysmogowej. Jako laureaci ogólnopolskiego konkursu otrzymaliśmy od NASK edukacyjny ekran wewnętrzny na którym wyświetlana będzie informacja o jakości powietrza. Jesteśmy szkołą, która od dziś monitoruje stan powietrza w swojej okolicy, za pomocą dwóch urządzeń: zewnętrznego oraz wewnętrznego. 😁

• Szkolny Monitoring już znowu działa

Tak, nasz Szkolny Monitoring już znowu działa, i to lepiej! Nic nie umknie teraz naszej uwadze😁, Wielki Szkolny Brat czuwa! Dzięki monitoringowi zwiększy się bezpieczeństwo dzieci w szkole. Dziękujemy Radzie Rodziców za finansowe wsparcie naszej inwestycji😀.

• Z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Na okoliczność Dnia Edukacji Narodowej życzymy Wam, aby siła do pracy nigdy Was nie opuściła, aby każdy dzień dawał nowe możliwości i chęć ich realizacji.

Oby przestrzeń pomiędzy mentorem i uczniem topniała z dnia na dzień. Niech rodzi się z tego wszystkiego przyjaźń trwająca długo poza etap nauki.

****

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej Dyrekcji SP3 Kłodzko oraz Gronu Pedagogicznemu, wszystkim pracownikom Administracji i Obsługi

wszystkiego co dobre

życzy Samorząd Uczniowski SP3 Kłodzko wraz z całą Społecznością Uczniowską.

• STYPENDIA LEONARDO 2023 dla NAJZDOLNIEJSZYCH UCZNIÓW

W Centrum Aktywności Lokalnej wręczono doroczne stypendia Burmistrza Michała Piszko, Leonardo. Dyplomy w jego imieniu wybitnym uczniom wręczył wiceburmistrz Sebastian Nowak, nauczyciele i rodzice laureatów otrzymali listy gratulacyjne. W czasie uroczystości w programie wokalnym wystąpili: Filip Cul, Aleksandra Kucab, Amelia Paraszczak i Aleksandra Trójniak, wszyscy z SP nr 3 w Kłodzku. Opieka artystyczna Marek Morawski.

Laureatami stypendiów Leonardo 2023:

STYPENDIA SPORTOWE  – dyplomy dla ucznia, listy gratulacyjne dla rodziców i trenerów:

Piłka nożna: Uczniowie powołani do Reprezentacji U-12 Polish Soccer Skills w sezonie 2022/2023: Paweł Chojnacki, Maciej Wojtowicz.

Trenerzy: Maciej Barnaś, Sławomir Wojtowicz.

Pływanie: Amelia Bidowaniec,  uczennica Szkoły Podstawowej nr 3.

Złote, srebrne i brązowe medale w międzynarodowych i ogólnopolskich turniejach pływackich. Trener Henryk Szydłowski.

GRATULUJEMY NASZYM "TRÓJKOWYM" ZDOBYWCOM NAGRODY LEONARDO - BRAWO WAM!!!

• Próbna ewakuacja w SP3

• Ostatnie pożegnanie