OBIADY 2020-2021

Szanowni Rodzice 😊
Zachęcamy aby podpisali Państwo UMOWĘ O KORZYSTANIE ZE STOŁÓWKI SZKOLNEJ w okresie od 12 sierpnia 2020 r. do 31 sierpnia 2020 r.
Ze względu na obecną sytuację, spowodowaną Covid-19, w dniu rozpoczęcia roku szkolnego nie będziemy w stanie przyjąć wszystkich wniosków.
Natomiast od dnia 02 września 2020 r., na terenie Szkoły Podstawowej nr 3 w Kłodzku, możliwe będą jedynie spotkania wcześniej umówione, co znacznie opóźni podpisanie umowy oraz  możliwość spożywania posiłku Państwa dziecka.

Wnioski można składać, codziennie od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8:00 - 13:00 budynek A, II piętro, pokój nr 32.

Podczas Państwa wizyty prosimy o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa, zasłonięcie ust i nosa (np. za pomocą maseczki) oraz zachowanie odpowiedniego dystansu społecznego.

Nam również, nie jest łatwo i rozumiemy doskonale Państwa obawy. Dlatego staramy się, aby nowy rok szkolny 2020/2021 rozpoczął się, zarówno dla Państwa, jak i dla nas, bezproblemowo i bezpiecznie 😊