Laureaci nagrody „Leonardo” za rok szkolny 2016/2017

W bieżącym roku szkolnymi nagrody Burmistrza Kłodzka „LEONARDO” w kategorii wiekowej klas IV – VI otrzymali następujący uczniowie:

Jonatan Jantarski otrzymał nagrodę specjalną za szczególne osiągnięcia w konkursie zDolny Ślązaczek. Uczeń jako jedyny z powiatu kłodzkiego został laureatem tego konkursu z matematyki oraz jako jeden z trojga Kłodczan został laureatem zDolnego Ślązaczka z języka polskiego.

Ida Szebla otrzymała nagrodę Leonardo w kategorii artysta za całokształt swoich osiągnięć w śpiewie. Ida brała udział w wielu konkursach piosenki, m.in. w Międzynarodowym Konkursie Jazzowym dla Młodzieży MAGNOLIA, w którym zajęła 2 miejsce, podobnie jak w XXV Ogólnopolskim Festiwal Piosenki obcojęzycznej. Znalazła się również w czołówce młodych artystów występujących na Międzynarodowym Dziecięcym Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie.

Nagrodę drużynowo zdobyły siatkarki: Katarzyna Wybraniec, Aleksandra Szyszka, Maja Ilczyszyn, Dagmara Szymkowiak, Małgorzata Zmarzłowska, Oliwia Łuczko, Aleksandra Mielnicka, Aleksandra Krawczyk, Martyna Gołębiowska za swoje sukcesy w strefie i na arenie ogólnopolskiej w minisiatkówce dziewcząt.

Laureaci LEONARDA odebrali swoje statuetki na gali, która miałe miejsce 14 czerwca.

Dziś nagrodźmy ich raz jszcze brawami!

Uczniowie naszej szkoły otrzymali również nominacje do nagrody LEONARDO.

Uczniowie, którzy dziś odbiorą swoje nominacje to:

Aleksandra Idczak nominowana w kategorii Humanista za wysokie osiągnięcia w konkursach języka polskiego.

Mateusz Krukiewicz nominowany w kategorii Sport – indywidualnie za szczególne wyniki w zawodach sportowych w piłce ręcznej, narciarstwie alpejskim, pływaniu i biegach.

Oraz

Nominowani w kategorii Projekt zostali uczniowie ze Szkolnego Teatru SKARPETKA, pod opieką pani Doroty Węgrzyn, w składzie:

klasa 4: Zuzanna Serafin 4a,Wiktoria Zwardoń 4a, Julia Kurtasz 4b,

klasa 5: Amelia Finokiet 5d, Lena Handel 5b, Justyna Kozioł 5b, Alicja Karpowicz 5a, Nicola Wiśniewska 5a

klasa 6: Zuzanna Wydro 6d, Maja Gruszka 6d, Nicoll Figura 6d,Kamila Szponar 6d, Dagmara Bichalska 6d, Michał Chojnacki 6e, Miłosz Bernadowski 6e.

WSZYSTKIM GRATULUJEMY!

 

  • Teatr "SKARPETKA"

    Teatr "SKARPETKA"

Script logo