„Trójka” w „Jedynce” :)

23 maja 2017 r. uczniowie wszystkich klas szóstych naszej szkoły udali się, wraz z wychowawcami, do Gimnazjum nr 1 w Kłodzku, by zwiedzić szkołę oraz zapoznać się z jej ofertą edukacyjną. Od września 2017 r. szóstoklasiści będą kontynuowali swoją edukację w klasie siódmej szkoły podstawowej w murach „Jedynki”. Podczas Dnia Otwartego nasi uczniowie mogli zwiedzić gabinety przedmiotowe, sale gimnastyczne, a także poznać Grono Pedagogiczne szkoły. Podczas zwiedzania przewidziane były liczne atrakcje, takie jak: doświadczenia z fizyki i chemii, aktywny udział w zajęciach z Edukacji Dla Bezpieczeństwa czy gry i zabawy językowe. Uczniowie klas szóstych chętnie zapoznawali się z nowym miejscem, chociaż można było zauważyć pewną dozę nieśmiałości:).

Ufamy, że w nowej szkole siódmoklasiści będą czuli się równie dobrze jak w „Trójce”.

KD