„Gawęda o miłości do ziemi ojczystej” [16.11.2016]

Tym wierszem Wisławy Szymborskiej Zuzanna Wydro z klasy VI d zdobyła III nagrodę w kategorii klasy IV – VI w Międzygminnym Konkursie Recytatorskim Poezji Patriotycznej o Listopadowy Liść Adamajtisa. Konkurs odbył się 16.11. br w Boguszynie w hotelu Metro. Naszą szkołę reprezentowali również uczniowie klas I – III. W tej kategorii wyróżnienie zdobyła Nadia Łukasik z klasy II f. To była bardzo trudna, stojąca na wysokim poziomie rywalizacja, tym bardziej więc cieszą nagrody.

Jury konkursu podkreślało świetne przygotowanie uczestników, piękny repertuar poezji polskiej i ogólny wysoki poziom artystyczny wystąpień.

Obok Zuzanny Wydro szkołę reprezentowali uczniowie: Wojciech Opaliński z klasy IV a, Julia Kurasz z klasy IV b oraz Nicoll Figura z klasy VI d [uczniowie na zdjęciach].