ZIMOWISKO - „My się nudy nie boimy!”

W trakcie ferii zimowych (16-27 I 2012 r.) w naszej szkole zorganizowane zostało ZIMOWISKO po tytułem „My się nudy nie boimy!”. Koordynatorem akcji była mgr Joanna Błaszczyk przy udziale i pomocy-asystenta do spraw romskich -pani Ewy Madejczyk. Celem zajęć było aktywne spędzanie czasu wolnego przez dzieci, które nie miały opieki w czasie trwania ferii. Na uwagę zasługuje bogaty program przygotowany przez opiekunów.
Dzieci mogły skorzystać z licznych atrakcji:
• uczestniczyć w zajęciach sportowych na basenie kłodzkim,
• poznawać różnorodne techniki plastyczne,
• odbywać wycieczki w rożne strony miasta,
• doskonalić naukę jazdy na łyżwach- lodowisko miejskie,
• brać udział w zajęciach sportowych- „Duży uczy małego”- „pod okiem” trenerów: Michała Błaszczyka i Krystiana Gęsikowskiego,
• stać się ‘kino-maniakiem’ oglądając filmy animowane - Kino Dąbrówka,
• uczestniczyć w warsztatach muzealnych organizowanych przez Muzeum Ziemi Kłodzkiej.
Na zakończenie zajęć uczniowie otrzymali CERTYFIKATY ukończenia zimowiska będące potwierdzeniem tego, że „My się nudy nie boimy!”.