Wędrówki z braćmi Grimm

Dnia 20.05.2010 roku w oddziale dziecięcym Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kłodzku odbył się konkurs czytelniczy pt.” Wędrówki z braćmi Grimm” organizowany przez Panią Małgorzatę Majerowicz. Do konkursu przystąpili uczniowie z klas III Szkoły Podstawowej nr 3 w Kłodzku. Dzieci zaprezentowały swoją wiedzę z zakresu znajomości twórczości braci Grimm. Poziom wiedzy był bardzo wysoki, niezbędna okazała się końcowa „dogrywka”. Ostatecznie zwyciężyła drużyna z klasy III d. Wszyscy uczestnicy otrzymali wspaniałe nagrody ufundowane przez organizatora konkursu, za które bardzo serdecznie dziękujemy. Uczestników konkursu zaszczycił swoją obecnością Burmistrz Miasta Kłodzka Pan Bogusław Szpytma, który czytał dzieciom fragmenty bajek. Od Pana Burmistrza uczniowie otrzymali słodki upominek. Uczestnicy konkursu składają serdeczne podziękowania organizatorom konkursu.