UROCZYSTE ROZDANIE NAGRÓD W MIĘDZYŚWIETLICOWYM KONKURSIE PLASTYCZNYM PT. „ROMOWIE – NASI KOLEDZY”. (05.12.2011 r)

W poniedziałek 05.12.2011 r. w naszej szkole odbyło się uroczyste podsumowanie oraz rozdanie dyplomów i nagród przyznanych w międzyświetlicowym konkursie plastycznym pt. „Romowie nasi koledzy”. Uroczystość rozpoczęło wystąpienie p. J. Błaszczyk – organizatora konkursu, która witała laureatów ze:
Szkoły Podstawowej nr. 7 z wychowawcą świetlicy p. R. Krycka,
Zespołu Szkół Integracyjnych z wychowawcą świetlicy p. K. Ćwirta,
Zespołu Szkół Specjalnych z wychowawcą świetlicy p A. Zabój.
Szkoły Podstawowej nr 3 z wychowawcą świetlicy p. D. Ignasiak,
oraz przedstawicieli prasy p. R. Piela- Gazeta Kłodzka i telewizji p. K. Krzak-Telewizja Sudecka. Przed najmilszą częścią uroczystości, czyli rozdaniem nagród o zabranie głosu poproszone zostało jury konkursu: Dyrektor Szkoły podstawowej nr 3 p. D. Ręczkowska, która podziękowała wszystkim dzieciom za tak duże zainteresowanie konkursem oraz kreatywność i twórczość, jaką wykazali się przy tworzeniu prac; Prezes Fundacji „Razem łatwiej’ p. E. Jansa, która podsumowała współprace z naszą szkołą przy organizacji konkursu. Po ujawnieniu nazwisk autorów nagrodzonych prac nastąpiło uroczyste wręczenia dyplomów i nagród. Serdeczne podziękowania należą się dla Drukarni Perfekta w Kłodzku, która zaprojektowała specjalnie na tą okazję i ufundowała 95 dyplomów oraz Przewodniczącemu Rady Fundacji „Razem łatwiej” p. J. Kubicki-fundatorowi nagród głównych oraz pocieszenia. Po uroczystości był również czas na udzielenie niekiedy pierwszego w życiu małych laureatów wywiadu dla telewizji oraz pozowanie do wspólnego pamiątkowego zdjęcia. Był to niezwykle miły i pełen wrażeń dzień. Dziękujemy wszystkim za przybycie oraz jeszcze raz składamy serdeczne gratulacje. Materiał z uroczystości wręczenia dyplomów można obejrzeć na stronie Telewizji Sudeckiej www.tvsudecka.pl ( dodane 2011-12-08) oraz przeczytać w najnowszym numerze Gazety Kłodzkiej (nr 115).