Szkolny Turniej „Dwóch Ogni” klas II o Puchar Dyrektora Szkoły

W okresie od 23 III 2010 r. do 23 IV 2010 r. wszyscy uczniowie klas II. brali udział w Szkolnym Turnieju „Dwóch Ogni” o Puchar Dyrektora Szkoły. Organizatorem konkursu była pani mgr Katarzyna Kumko. Turniej odbył się w dwóch fazach. Pierwsza faza, czyli rozgrywki, polegała na tym, że każda klasa grała mecze z pozostałymi klasami. Odbyło się 10 spotkań. Zwycięzca otrzymywał 1 punkt. Cztery drużyny z największą ilością punktów przeszły do fazy drugiej – pucharowej. Były to drużyny kl. II d, kl. IIe, kl. IIa, kl. IIc. W pierwszych dwóch spotkaniach wyłoniono finalistów. Drużyny, które przegrały swoje mecze zagrały o trzecie miejsce. W meczu finałowym klasa II c pokonała klasę II a zdobywając w ten sposób pierwsze miejsce w turnieju. Trzecie miejsce zajęła klasa II d pokonując klasę II e. Zwycięska drużyna otrzymała przechodni puchar dyrektora szkoły, który będzie stał w ich klasie przez rok do następnych rozgrywek. Pozostałe drużyny otrzymają dyplomy na Gali Małych Mistrzów.