SUKCESY UCZNIÓW SP3 w II Semestrze roku szkolnego 2016-2017

VIII Konkurs Matematycznego Orgiami „ŻURAW”

Organizator: Uniwersytet Wrocławski – Instytut Matematyki i Informatyki

Data: 01.04.2017 r.

I miejsce Mikołaj Decker kl. VI E

III miejsce Maria Babińska kl. VI E

"zDolny Ślązaczek" – edycja 2017 - laureatem z języka polskiego i matematyki został Jonatan Jantarski uczeń klasy VI A.

Do kolejnego etapu w IX Dolnośląskim Konkursie Literackim „Znam przysłowie” 2017 r., zakwalifikowały się:

Aleksandra Idczak kl. VI A i Oliwia Janiszyn kl. VI E

I miejsce w miejskim etapie Konkursu Wiedzy o Bezpieczeństwie i Ruchu Drogowym 2017

Anna Döringer, Paweł Gil, Maksymilian Tomaszewski, Karolina Przybycień – uczniowie klasy V D

Zwycięzcy Powiatowego Konkursu Językowego "Od słowa do słowa":

I miejsce - Jonatan Jantarski

II miejsce - Jagoda Religa

III miejsce - Karolina Sonka

WSZYSTKIM GRATULUJEMY!!!

Zwycięzcy Powiatowego Konkursu Językowego "Od słowa do słowa".

Jonatan Jantarski - Gala Dolnośląskich Konkursów 2016-2017 "zDolny Ślązaczek"