Przedstawienie - O kobietach na wesoło. 07.03.2012

Dzieci uczęszczające na zajęcia świetlicowe z grupy nr V z wychowawcą Danutą Żak oraz grupy VI z wychowawcą Joanną Błaszczyk nie zapomniały o naszych cudownych kobietach w dniu ich święta. Dlatego też postanowiły zorganizować „show” aby rozweselić zacne grono. Na początku panie zostały zaproszone na mini recital w wykonaniu mistrzów pianina- Natana Szwedkowicza i Juliana Motyki, którzy zagrali utwory specjalnie skomponowane na tę okazję. Drugim punktem uroczystości był pokaz mody zorganizowany przez firmę „Tereferekuku” prezentujący najnowsze trendy na wiosnę /lato 2012.Okazało się , ze nasza sala gimnastyczna może zamienić się w prawdziwy wybieg dla modeli i modelek- nasi chłopcy wystąpili w strojach damskich a dziewczynki w strojach męskich. Następnie dzieci odśpiewały piosenki : „Baby , ach te baby”, „Babę zesłał Bóg”. Punktem kulminacyjnym „show” był kabaret „Trzy słowa o kobietach”, dzięki, któremu dowiedzieliśmy się wielu śmiesznych i ciekawych rzeczy o płci pięknej. W loży VIP-ów zasiadały pani dyrektor Dorota Ręczkowska, pani wicedyrektor Marzena Dworczak oraz pani pedagog Anna Kowalska, które podsumowały występ dzieci słowami „ Aby zobaczyć prawdziwy kabaret nie musimy wcale jechać do Wrocławia”. Żartom i uśmiechom w tym dniu nie było końca. Naszym cudownym Paniom za ich trud dnia codziennego składamy jeszcze raz moc życzeń i całusów.
JB