OBIADY 2015-2016 Opłaty

Szanowni Rodzice!

W związku z przełomem roku i zwrotem części nadpłat w grudniu 2015 roku, prosimy o wpłatę za pełny miesiąc wyżywienia w kwocie 85 zł 50 gr.

(bez uwzględnienia nadpłat wynikający z zaokrąglania przez Państwa kwot zapłaty).

Jedynie osoby, które miały zgłoszone odpisy w miesiącu grudniu 2015 r. proszone są o kontakt telefoniczny przed dokonaniem wpłaty.

Za powyższe utrudnienie serdecznie przepraszamy, ale w dniu dzisiejszym tj 04.01.2016 r. nie jesteśmy w stanie stwierdzić, które z nadpłaconych kwot faktycznie zostały zaksięgowane na Państwa kontach.

Prosimy samodzielnie nie wyliczać kwoty do zapłaty.

Prosimy o nie zaokrąglanie kwot wpłacanych na konto, tylko o przelewanie dokładnie takiej sumy jaka została wyliczona. System nie działa automatycznie, więc różnice wynikające z takich nadpłat są trudne do skontrolowania, przy takiej ilości dzieci korzystających z obiadów w Stołówce Szkolnej.

Przypominamy, że obowiązuje Państwa wzór tytułu przelewu, prosimy o jego absolutne stosowanie.

ZA OBIADY, IMIĘ I NAZWISKO DZIECKA, KLASA, ZA JAKI MIESIĄC i ROK.

np. Za obiady, Anna Nowak, klasa IV a, za STYCZEŃ 2016 r.

Wpłaty za miesiąc Styczeń w kwocie 85 zł 50 gr należy dokonać do 10 stycznia 2016 r.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.

Osoba odpowiedzialna:

Paulina Kitta, budynek A, pokój nr 32