Moja Mała Ojczyzna 2013

Tegoroczny międzyszkolny konkurs plastyczny "Moja mała ojczyzna" przebiegł pod hasłem "Wypoczynek w mieście" (zorganizowany przez Edytę Pichurko). Była to już VIII edycja konkursu, którego celem było promowanie miejsc wypoczynku i rekreacji w Kłodzku. Dzieci zaprezentowały miejskie parki i place zabaw. 19.05.2013 o godz 15.00 odbył się finał konkursu, ale po raz pierwszy miał miejsce na stadionie KCKSiR w Kłodzku, w ramach 52 obchodów Dni Kłodzka. Laureatami konkursu zostali: I miejsce Emilia Paszkowska "Park Esperanto", II miejsce: Alicja Karpowicz "Nad wodospadem", III miejsce: Iga Komorowska, Maria Babińska "Kłodzki rynek", wyróżnieni: Marta Machnik "Pod parasolami", Konstancja Lechocińska "Stadion". Nagrody ufundował Urząd Miasta Kłodzka oraz Kłodzkie Centrum Kultury Sportu i Rekreacji.

Edyta Pichurko

Pozostałe informacje: