KONKURSOWA WIELKANOC W ŚWIELTLICY SP3

10 marca 2010 r. w czytelni Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kłodzku odbył się finał konkursu plastyczno – technicznego pt. „Świąteczny Stół”. Był on adresowany był do szerokiego grona odbiorców w różnym wieku z miasta i gminy Kłodzko. Celem jego było m. in. zaprezentowanie nowatorskich pomysłów związanych z wykonaniem ozdób świątecznych. Uczniowie z klas I będący uczestnikami świetlicy w Szkole Podstawowej Nr 3 w Kłodzku przystąpili do wyżej wymienionego konkursu będąc po opieką Edyty Pichurko, Iwony Koźmic oraz rodziców. Obejmował on wiele kategorii, m.in. koszyk, palmę, kartkę świąteczną itp. Następujący podopieczni uzyskali czołowe miejsca i wyróżnienia w większości kategorii: Kacper Kapral, Tomasz Pawlus, Emilia Karpowicz, Wiktoria Senator i Zuzanna Łomnicka. Nagrodzone dzieci otrzymały dyplomy, książki i upominki.