KONKURS Z J. ANGIELSKIEGO "MALI BOHATEROWIE SPARKSA"

Dnia 26 i 29 marca 2012 roku w sali gimnastycznej odbył się szkolny konkurs recytatorski z języka angielskiego "Mali bohaterowie Sparksa". Organizatorem konkursu była Agnieszka Bartosiak. Jury stanowiły Katarzyna Dusinkiewicz oraz Anna Watral. Uczestnikami konkursu byli uczniowie pięciu klas I, którzy wcielili się w role ulubionych bohaterów historyjki "Forest Tales" tj. wiewiórki, jeża i sroki. Konkurs polegał na odegraniu scenki i wyrecytowaniu roli w języku angielskim. Podczas konkursu każdej 3-osobowej grupie zostały zrobione zdjęcia, które wzięły udział w ogólnopolskim konkursie fotograficznym "Mali bohaterowie Sparksa" organizowanym przez Polanglo Sp. z o.o. W konkursie wzięło udział 50 uczniów klas I. Zwyciężyły uczennice klasy I d: Dagmara Bichalska (sroka), Maja Gruszka (wiewiórka) i Kamila Gryckiewicz (jeż) zdobywając łącznie największą ilość punktów. Drugie miejsce zajęli uczniowie klasy I a: Maja Ilczyszyn (sroka), Aleksandra Idczak (wiewiórka) i Kacper Sobczyk (jeż). Miejsce trzecie przypadło Mateuszowi Jakubowskiemu z klasy Ia, który wcielił się w rolę jeża oraz Zuzannie Hes (wiewiórka) i Mai Maciejak (sroka) z klasy I b. Za wspaniałe wyrecytowanie i odegranie swoich ról wyróżnienia dostali: Wiktoria Piaskowska z klasy I c, Anna Konopacka z klasy I d oraz Ida Szabla z klasy I a. Wyróżnienia za własnoręczne przygotowanie najciekawszych strojów otrzymali: Mateusz Jakubowski (jeż), Józef Komorowski (sroka), Maja Ilczyszyn (sroka), Kacper Sobczyk (jeż), Konrad Sędrowicz (wiewiórka), Inga Ligas (jeż), Kajetan Kosut (jeż), Dagmara Szymkowiak (sroka), Zuzanna Wydro (sroka), Miłosz Bernadowski (jeż). Do czołówki konkursu fotograficznego, którego główną nagrodą jest Play Station 3, Play Station Move, dyplom oraz zeszyt ćwiczeń New Sparks Plus 2 dla każdego dziecka zakwalifikowało się zdjęcie uczniów klasy I a: Józefa Komorowskiego, Mateusza Jakubowskiego oraz Aleksandry Szyszki (grupa nr 2 w galerii poniżej). Zachęcamy do głosowania na uczniów naszej szkoły! Aby oddać na nich swój głos należy wejść na stronę http://www.polanglo.pl/ i w części I wybrać zdjęcie nr 7. Ostateczne wyniki konkursu fotograficznego zostaną ogłoszone 06 czerwca 2012 roku. Do 25 czerwca 2012 roku wszyscy uczestnicy konkursu fotograficznego otrzymają dyplom oraz zeszyt ćwiczeń do klasy II ufundowane przez Polanglo i wydawnictwo Oxford.
Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Z góry dziękujemy za udział w głosowaniu!
AB