Konkurs Plastyczny

Wzięliśmy udział w XV Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym organizowanym przez Straż Pożarną. W tym roku szkolnym konkurs przebiegał pod hasłem "Twoja wiedza i czujka czadu w domu, tlenek węgla nic złego nie zrobi nikomu". Temat konkursu z pozoru trudny, okazał się ciekawy do zrealizowania. Wykonywanie prac poprzedziły pogadanki na temat niebezpieczeństw wynikających z ulatniającego się czadu. Uczniowie wykonali swoje prace pod kierunkiem nauczycieli świetlic. Rezultatem twórczych działań okazały się wyniki eliminacji gminnych przeprowadzonych w dniu 7.03.2013, podczas których wyłoniono prace do etapu powiatowego. Wyróżniono prace uczniów w dwóch grupach wiekowych: W I grupie wiekowej (5-8 lat) 5 prac: Maja Maciejak 1m., Julia Mokrzycka 2m., Emilia Paszkowska 3m., Aleksandra Skrzypek i Amelia Żłobińska 4m., Amelia Pomorska 5m. W II grupie wiekowej (9-12 lat) 3 prace: Iga Komorowska 1m., Otylia Olbińska 2m., Martyna Machnik 3m.
Edyta Pichurko