Dzień rodziny dzisiaj mamy. 25.05.2012

„Mama i tata ileż te słowa mają w sobie treści. Z nimi związane są nasze najpiękniejsze wspomnienia z dzieciństwa – nasze pierwsze radości, zabawy, marzenia, tęsknoty. Każdy z nas chowa w sercu wdzięczność za to, że dali nam najpiękniejszy dar – życie. Pamiętamy o mamie i tacie w dniu ich święta. Przyjmijcie więc kochani najlepsze życzenia wyrażone w wierszach i piosenkach” Tak oto postanowili uczcić zbliżające się święto Mamy i Taty dzieci z grupy świetlicowej nr VI pod opieką Joanny Błaszczyk. Podczas przedstawienia pt. „Dzień rodziny dzisiaj mamy” zaprezentowały humorystyczne wierszyki dotyczące rodziców oraz piosenkę „ Hej rodzina” ( na melodię „Hej sokoły” ) oraz „Sto lat” po góralsku. Finałem przedstawienia było zaprezentowanie układu choreograficznego do utworu „Waka Waka”. Kochani rodzice otrzymali prezenty własnoręcznie wykonane przez ich pociechy a nasza pani dyrektor Dorota Ręczkowska oraz pani wicedyrektor Marzena Dworczak wręczyły dyplomy dla rodziców najbardziej zaangażowanych w działania grupy. Na zakończenie uroczystości nauczycielka przygotowała multimedialną niespodziankę dla małych aktorów oraz zgromadzonych gości- pamiątkowy pokaz multimedialnych zdjęć z „życia naszej grupy”. Miło było sobie tak powspominać aż szkoda , ze już coraz bliżej koniec roku szkolnego.
JB