Dzień Otwartych koszar w 22 Karpackim Batalionie Piechoty Górskiej w Kłodzku - Klasa III H

W dniu 5 maja br. uczniowie klasy III h uczestniczyli w obchodach 10 rocznicy powołania 22 Karpackiego Batalionu Piechoty Górskiej w Kłodzku. Na Święto Batalionu przybyło dużo gości. Wśród zaproszonych byli przedstawiciele wojska oraz innych służb mundurowych, obecni i byli dowódcy, żołnierze wojska polskiego, kombatanci i weterani , a także przedstawiciele władz samorządowych i gminnych, mediów, duchowieństwa, organizacji społeczno-wychowawczych, placówek edukacyjnych, wreszcie rodziny żołnierzy. Z tej okazji dowódca jednostki zorganizował szereg atrakcji dla dzieci, młodzieży i innych uczestników wydarzenia. Dzieci wróciły do szkoły bardzo zmęczone, ale przepełnione pozytywnymi emocjami.

E.M.