Dzień Dziecka - grupa III

Dzień ten obfitował w różnorodne atrakcje, które sprawiły, że dzieci poczuły się wyjątkowo i były bardzo zadowolone.

III grupę pierwszaków po zakupach na szkolnym kiermaszu, czekały kolejne niespodzianki. W sali mieliśmy balonowe szaleństwo - dzieci konkurowały ze sobą o najbardziej nadmuchany balon. Było dużo śmiechu i niezła zabawa, bo co chwilę pękał jakiś balon, robiąc mnóstwo hałasu. Po obiedzie pogoda nam dopisała i urządziliśmy sobie przed szkołą kolorowe graffiti pt. „Dziecięce marzenia”. Każde dziecko rysowało coś, co w przyszłości miało się spełnić, czego oczywiście wszystkim serdecznie życzymy.

Na koniec pani Ania zostawiła najprzyjemniejszą niespodziankę- słodki, owocowy poczęstunek, truskawki z bitą śmietaną. Czas zbyt szybko mijał, a my tym miłym akcentem zakończyliśmy świętowanie Dnia Dziecka. Na następny taki dzień, musimy czekać cały rok. Za pomoc w organizacji tego dnia, bardzo dziękujemy rodzicom.

A. Kowalska