Aktualności z życia naszej szkoły

• Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny

2010-04-23 07:27
    Szanowni Nauczyciele ! Serdecznie zapraszamy uczniów z klas „0” oraz klas 1-6 szkół podstawowych do wzięcia udziału w II edycji Międzyszkolnego Konkursu Ekologicznego.
  • Jasełka 2010

2010-01-25 13:32
  • Dzieci romskie w Szkole Podstawowej Nr 3 w Kłodzku

2009-12-14 13:36

8.12.br. we Wrocławiu, w Dolnośląskim Urzędzie Wojewódzkim odbyła się Konferencja Naukowa na temat „Teraźniejszość i przyszłość edukacji społeczności romskiej”, w której obok przedstawicieli świata nauki, dyrektorów szkół i nauczycieli, uczestniczyły: dyrektor SP nr 3 w Kłodzku Dorota Ręczkowska, asystent ds. edukacji romskiej w „Trójce”, Ewa Madejczyk i nauczyciel wspomagający edukację romską, Dorota Piontek – Sokołowska. Konferencja, której celem było dokonanie analizy obecnego systemu edukacji mniejszości romskiej oraz poszukiwanie najlepszych rozwiązań edukacyjnych i wymiana doświadczeń praktyków, zorganizowana została pod honorowym patronatem Akademickiego Towarzystwa Andargogicznego. Organizatorami byli Pełnomocnik Wojewody Dolnośląskiego ds. mniejszości narodowych i etnicznych.

• Rozpoczęcie roku szkolnego 2009/2010

2009-09-02 22:00

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2009/2010. Pierwszego września kłodzkie przedszkola, szkoły podstawowe i gimnazjalne początek nowego roku szkolnego inaugurowały wspólnie na hali sportowej przy stadionie Kłodzkiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji. Co roku całość spotkania przygotowuje inna placówka - w tym roku nasza szkoła.